E veshur me të kuqe! Eva Murati e ftuara speciale në emisionin italian, prezantuesja shqiptare pjesë e opinionistëve në “Mediaset”

0
86

Moderatorja shqiptare, Eva Murati ka qënë një ndër të ftuarat speciale në emisionin italian ‘Tiki Taka’. Ky emision i cili transmetohet në “Mediaset” mbledh çdo të hënë ekspertët dhe gazetarët më të mirë nga fusha e sportit dhe Eva ishte një nga të përzgjedhurat e mbrëmjes së djeshme.

Ka qënë vetë Eva ajo e cila ka ndarë një video nga emisioni. Ajo shihet e veshur me të kuqe dhe me një grim mjaft të thjeshtë.

‘Shikoni pak se ku jam’- dëgjohet Murati të thotë në video, ndërkohë që më pas vijon të flasë italisht.

Leave a Reply