“Cali”, Rina Balaj publikon projektin e ri

0
34

Reperja nga Istogu, Rina Balaj ka sjellë projektin e ri muzikor.

“Cali” titullohet kënga të cilën e ka shoqëruar me videoklip, shkruan Indeksonline.

Edhe kësaj radhe mori vëmendje me paraqitjet e saj atraktive, duket u shfaqur joshëse dhe mjaftë bombastike.

Leave a Reply