Bes Kallaku ‘transformohet’ në një vajzë të ëmbël

0
49

Të shumtë janë personazhet e showbiz-it që kanë provuar aplikacionin “Face App”, që i kthen femrat në meshkuj dhe anasjelltas.

Aktori i njohur i humorit shqiptar, Bes Kallaku, nuk e kishte provuar këtë ‘trend’ dhe kështu, ai ka vendosur ta përdori këtë aplikacion.

Së fundmi, Besi ka publikuar në Instagram një foto të vetën në versionin femër. “Ja praaa”, shkruan Besi përbri fotos ku shihet me flokë të gjatë dhe tualet në fytyrë, një transformim që i ka shkrirë së qeshuri fansat e tij.

Kosova sot

Leave a Reply