Arta Nitaj vjen e veshur si kurrë më parë

0
98

Arta Nitaj i ka habitur ndjekësit me imazhin e fundit.

Aktorja dhe modelja shqiptare, Arta Nitaj, ka qenë emri më i komentuar që nga fillimet e para kur ajo u bë fytyrë publike.

Arta është aktive në publikimin e imazheve të reja në rrjete sociale aty ku pothuajse gjithmonë tregon format trupore dhe duket seki.

E së fundmi ajo i ka befasuar të gjithë me një foto të postuar. Arta shfaqet e veshur dhe çuditërisht rrobat që ka zgjedhur janë të gjera dhe nuk duket provokuese.

Të tillë nuk është se e kemi parë.

Leave a Reply