Nga karantina Mc Qoppa ka një pyetje për ndjekësit e tij (VIDEO)

0
765

Në Prizren dhe jo vetëm, ai njihet si ikona e repit dhe hip hopit. Këngët e tij tashmë janë bërë hite.

“Qopp Sexy” është njëra prej këngëve që kishte zgjuar vëmendjen e publikut të gjërë, dhe siç duket këngëtari nga Prizreni, Mc Qoppa, ka një ide.
Duket se ai e ka në plan ta sjell edhe “Qopp Sexy 2”, por ende mbetët të shihet.

“Qysh po ju doket #QoppSexy2 mbas 10 vjete fiks!!! A me vazhdu a jo?!!!!!”, ka shkruar në profilin e tij në ‘facebook’.

Urojmë që Mc Qoppa të mos jetë ndikuar nga të qëndruarit në karantinë, dhe shumë shpejt ta sjell pjesën e dytë të kësaj kënge. Mbetet të shihet edhe përgjigjja e ndjekësve të tij./04 Online

Leave a Reply