Kosova e mposht Turqinë në hendboll (VIDEO)

0
184

Kombëtarja e Kosovës në Hendboll e ka mposhtur Turqinë në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror 2023.

Rezultati përfundimtar i ndeshjes në mes Kosovës dhe Turqisë ishte 26:24

Loja ishte e vlefshme për fazën e parë të kualifikimeve për Kampionatin Botëror të vitit 2023.

Leave a Reply