Erdet Tatari publikon këngën e re “Ti” (VIDEO)

0
283

Këngëtari nga Prizreni, Erdet Tatari, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Ti” mbanë titullin kënga e re e Erdetit, të cilës ju ka punuar edhe videoklipi, shkruan 04 Online.

Për tekstin është kujdesur Asdren Rrahmani, teksa për vokalin vet këngëtari. Kurse për muzikën dhe arnaxhimin është kujdesur Menan Kiseri./04 Online

Leave a Reply