Edhe një aksident tjetër: Pamje të rënda nga aksidenti në Vitomericë, banorët mundohen t’i nxjerrin me forcë të aksidentuarit

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në fshatin Vitomiricë të Pejës.Dyshohet se nga aksidenti ka mbetur një person i vdekur ndërsa dy të tjerë janë të lënduar rëndë.Aksidenti ka ndodhur ndërmjet dy veturave, njëra e tipit Pick Up dhe tjetra e tipit Mercedes.