Dolle publikon këngën e re “Vargje”

0
324

“Vargje” mbanë titullin kënga e re e këngëtarit nga Prizreni, Dolle.

Një dedikim, i cili siç duket është pritur mirë nga ndjekësit e këngëtarit të ri por të suksesshëm. Dolle, shquhet për zërin e tij karakteristik, teksa ka arritur që ti punoj disa këngë deri më tani, shkruan 04 Online.

Për tekstin është kujdesur vet Dolle në bashkëpunim me Aton, me ç’rast ky i fundit është kujdesur edhe për miksimin, masterizimin dhe muzikën e këngës.

Këngës poashtu ju ka punuar edhe videoklipi./04 Online

Leave a Reply