Do luajnë në një film! Adri, Iliriana, Shqipja apo Azemi do ketë më shumë sukses si aktor?

0
138

Fama e madhe në Big Brother Vip Kosova u ka hapur edhe dyer tjera.

Bëhet fjalë për Shqien, Azemin, Ilirianen dhe Adrin që do jenë aktor në një film të realizuar nga Naser Qeli.

Mënjëherë fotoja e njoftimit ku ish banorët do jën aktor, ka arritur të bëhet virale.

Cili nga ta mund të jetë më i sukseshsëm në aktrim mbetet të shihet pas realizimit të filmit./IK

Leave a Reply