Ish-banorja e ‘BBVA’ vjen me foto provokative nga Dubai

0
168

Sheila Haxhiraj ka nisur pak ditë pushimi në Dubai.

Këngëtarja shqiptare ka ndarë foto provokuese nga bregdeti turistik.

Sheila ka provokuar me foto nga para dhe mbrama, duke ndezur ndjekësit në këtë të premte.

Shiko foton:

Leave a Reply