Diallo e çon në shtëpi Liverpoolin, shënon gol në sekondat e fundit

0
253

Skuadra e Manchester Unitedit ka shënuar golin e katërt në ndeshjen ndaj Liverpoolit në çerekfinale të Fa Cup.

Golin për 4:3 e shënoi Diallo në sekondat e fundit të ndeshjes, shkruan Indeksonline

Diallo shënoi një gol shumë të bukur pas një asisti nga Garnacho për t’ia siguruar kualifikimin “Djajve të Kuq” në gjysmëfinale të kompeticionit më të vjetër në planet, FA Cup.

Manchester Unitedi bëhet skuadra e katër që siguron gjysmëfinalen, pas Chelseat, Manchester Cityt dhe Coventry City.

Leave a Reply