Dhunë fizike në një familje në Prizren, arrestohet i dyshuari

0
118
Foto: Ilustrim

Një rast i dhunës në familje është raportuar në Policinë e Kosovës në Prizren.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, shkruan 04 Online.

“Prizren / 19.11.2023 – 00:30. Viktima femër kosovare ka njoftuar policinë se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës./04 Online

Leave a Reply