Ndahet nga jeta pjesëtari i Policisë së Kosovës

0
164

Ka ndërruar jetë Rrustem Palushi ai ishte pjesëtar i Policisë së Kosovës, raporton Sinjali.

Lajmin për vdekjen e Palushit e ka bërë të ditur Sindikata e Policisë së Kosovës.

Sindikata e Policisë i ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe miqëve të Palushit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here