Dafina Zeqiri ndalon koncertin live, ndihmon një fanse që nuk ndihej mirë

0
140

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë aktive me projekte të reja dhe me mbrëmje muzikore.

Në një nga koncertet e saj të fundit, Dafina ka ndaluar muzikën për të ndihmuar një nga fanset e saj.

Dafi ka parë fansën e cila nuk ndihej mirë dhe e ka ndihmuar.

Leave a Reply