Butrint Imeri mori dhuratë për ditëlindje një kali, Zhaklina e pyet nëse ia ka vënë emrin e Kiarës

0
378

Zhaklina Lekatari ka vendosur të mos qëndrojë pa komentuar dhe ironizuar çdo gjë që Kiara Tito po bën. Pasi komentoi linjnë e rrobave ‘Kiara Tito’, Zhaklina po gjen raste për të lënë komentet ‘pikante’.

Në një postim të bërë në rrjetin social ‘Facebook’ për ditëlindjen e Butrint Imerit, ajo ka shkruar emrin e Kiarës, por duke e quajtur Liara. Në postimin i cili ishte shkruar me gabime drejtshkrimore, Zhaklina shkruan:

Si ia ka vënë emrin, Liara?’– pyet ajo.

Postimi kishte të bënte me dhuratën që mori ish-i dashuri i Kiarës, Butrint Imeri për ditëlindje, një kalë. E sigurisht, që Zhaklina shfrytëzoi këtë moment.

Kujtojmë se Butrinti festoi ditëlindjen e 27-të në Tiranë, i rrethuar me miqtë dhe familjarë.

Leave a Reply