Bora zbardh Opojën (FOTO)

0
444

Në viset malore dje është paralajmëruar se do të ketë ulje të temeraturave si dhe reshje bore. Gjatë natës në disa fshatra të Opojës kishte reshje të bores.

Në disa foto të publikuara në rrjetet sociale nga banorët e kësaj ane shihet se fshati Kuklibeg është mbuluar nga bora.

Në Dragash, temperaturat për sot janë paralajmruar se do të jenë minimalja -5 gradë Celsius dhe maksimajla 3 gradë Celsius.

Leave a Reply