Bëhen bashkë Afrona dhe Mozzik

0
293

Bashkë janë prej kohësh në të njëjtën industri të shoubizzit por për t’u bërë bashkë Afrona Dika dhe Mozzik, shkas është bërë qendra Grace Aesthetics. 

Reperi ka kaluar ditën e sotme në qendër ku ka bërë disa prej trajtimeve. 

E duket se shefja Afronë, për mysafirin special ka fjalët më të mira. 

Përmes një ‘selfie’ me Mozzik, Afrona ka ndarë përshtypjet e saj. 

‘Moti se kam takuar një person kaq modest dhe përtokë. Na vjen mirë që ta patëm në Grace’, është shprehur Dika.  

Kujtojmë se prej kohësh, qendra është shndërruar në fokusin më të madh të Afronës. 

Leave a Reply