Moment i veçantë, këngëtarja e njohur i thotë po për të dytën herë bashkëshortit

0

Rezata Shkurtës i ka propozuar për të dytën herë bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha.

Këngëtarja e njohur i është përgjigjur me po përsëri pas 15 vitesh martesë, shkruan Indeksonline përcjell 04 Online.

Çifti po qëndrojnë në Dubai për pushime dhe nga atje Rrezarta ka treguar për propozimin romantik që i ka bërë bashkëshorti.

“I thash po për të dytën here edhe pas 15 vitesh bashkë. Ne te mire e ne te keqe, gjithmonë pranë teje Te Dua”, ka shkruar Rezarta përkrah imazhit.