“Zbutet” Sabiani, përqafon Kristin pas hyrjes në Big Brother Vip, kështu reaguan banorët e tjerë

0
125

Mbrëmjen e djeshme pas përfundimit të spektaklit, Luizi ka përqafuar Kristin duke bërë humor për shkak se përballë tij ndodheshin Keisi dhe Sabiani.

Por në këtë moment, ky i fundit bëri një hap ndaj Kristit duke i dhënë edhe atij një përqafim. Kjo u shoqërua me reagime epike nga banorët e tjerë të cilët shpërthyen në të qeshura.

Leave a Reply