Një makiato në Prizren, Muriqi arrin në Kosovë

0
364

Vedat Muriqi ka arritur në Kosovë. Sulmuesi i Kosovës është parë para pak minutash në Prizren.

Muriqi shihet duke shijuar një makiato pak kohë pasi ka arritur në vendlindje.

Sulmuesi i Kosovës dje ka luajtur 65 minuta në fitoren e Lazios ndaj Udineses.

Muriqi pritet të jetë titullar për tri ndeshjet e radhës ndaj Lituanisë, Suedisë dhe Spanjës./Indeksonline/

Leave a Reply