Albion Avdiaj transferohet te Vllaznia e Shkodrës

0
45

Albion Avdiaj është futbollisti më i ri i Vllaznisë së Shkodrës.

“Albion Avdijaj eshte zyrtarisht lojtari i ri i Vllaznise!”, ka njoftuar klubi. 

Avdiaj së fundmi ishte pjesë e Tiranës, po ku nuk arriti ta tregojë veten, transmeton RTKLive. 

“S’kam pse të flasë. E kam mbyllur me Tiranën. Tani dua të shikoj përpara”, u shpres sulmuesi 26-vjeçar gjatë prezantimit zyrtar.

Futbollisti nga Kosova ka luajtur më herët në Zvicër dhe në Hungari.  

Leave a Reply