Bajram Kastrati kërkon besimin e qytetarëve për Asamblenë Komunale

0
549

Jo vetëm zëri juaj, por do jem vetvetja juaj për secilën kërkesë, për secilin projekt dhe nevojë që do keni, kështu ka deklaruar Bajram Kastrati, kandidat i AAK-së për Asamblenë Komunale të Prizrenit.

Kastrati ka ftuar mbështetësit dhe votuesit e AAK-së që ta votojnë më 17 tetor.

Postimi i plotë:

Të dashur qytetarë të Prizrenit, ju miq të respektuar, ndjehem shumë i nderuar dhe i privilegjuar që në këto ditë fushate shprehet përkrahje dhe bashkëpunim.
Urojmë që zgjedhjet e së dielës të kalojnë siç është më së miri dhe për së mbari.
Falenderues nga zemra për gjithë ju që të dielën do më besoni votën tuaj.
Jo vetëm zëri juaj, por do jem vetvetja juaj për secilën kërkesë, për secilin projekt dhe nevojë që do keni!
Me respekt dhe dashni,
✅1️⃣2️⃣1️⃣
✅ 5️⃣

Leave a Reply