Rrahje mes deputetëve dhe kabinetit qeveritar në Kuvendin e Kosovës (VIDEO)

0
3279

Rrahje massive në Kuvendin e Kosovës. Të përfshirë janë deputë të partive në Kuvend.

Rrahja ka nisur në kohën kur Kryeministri Kurti po deklarohej në foltorën e Kuvendit të Kosovës.

Përleshja fizike ka nisur pasi e ka gjuajtur me ujë kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti dhe më pas ndërhynë ministri Hekuran Murati dhe zv-kryeministri Bisnik Bislimi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here