Kjo foto e Sara Hoxhës tregon një anë tjetër të mëmësisë

0
123

Sara Hoxha, partnerja e këngëtarit Ledri Vula prej 4 muajsh është bërë mami për herë të parë të një vajze me emrin Poem Blue. Ajo dhe Ledri kanë ndarë çdo detaj nga lindja e vajzës dhe jeta e përditshme në rrjetet sociale, për më tepër tashmë Poema ka dhe një instagram personal.

Sara nuk nguron të tregojë dhe të gjitha anët e tjera të mëmësisë herë pas here. Ajo ka folur për depresionin post parfum dhe për vështirësitë që ka të qënit mami. Në një fotografi të postuar në instagram ajo tregon se ka ardhur në super formë duke pozuar me një fustan të ri.

Si gjithmonë nuk ajo është shumë realiste dhe poshtë fotos shkruan:

“Veshje e bukur po a mendoni se dola nga shtëpia?”

Fjali që bën të kuptojë se thjesht e ka veshur për një fotografi sepse me siguri ka qënë e zënë duke u kujdesur për Poemën. Edhe pse është një mami nuk harron dhe kënaqësitë e saj! 

Leave a Reply