Lyrical Son me bashkëshorten ndajnë me ndjekësit një moment romantik (FOTO)

0
460

Lyrical Son është njëri prej reperëve më të suksesshëm në vend, i cili njihet për shumë projekte muzikore.

Së fundi, reperi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet në përqafim të gruas së tij, Gresës.

Çifti duken shumë të lumtur teksa po kalojnë kohën pranë fëmijëve të tyre gjatë këtyre ditëve të izolimit për shkak të pandemisë.

Lyrical Son dhe Gresa janë prindër të dy vajzave.Ndërkohë, “100” titullohet projekti i fundit i Lyrical Son në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe Singullar.

Leave a Reply