Vdes trajneri i fitnesit nga Korisha e Prizrenit, Besnik Bobaj

0
540

Është ndarë nga jeta trajneri i fitnesit, Besnik Bobaj nga Korisha e Prizrenit.

Lajmin e kanë dhënë familjarët dhe miqtë e të ndjerit, varrimi i të cilit bëhet sot në ora 14:30 në varrezat e fshatit Korishë./04 Online

Leave a Reply