Në Prizren një person plagoset me predhë

0
72

Një person ka mbetur i plagosur nga shpërthimi i një predhe, raporton PrizrenPress.

Ngjarja ka ndodhur gjatë pasditës së të shtunës në Prizren.

Sipas Policisë, viktima derisa ishte duke punuar në shtëpinë e tij, në rrethana të panjohura është plagosur nga një predhë.

Viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit dhe më pas është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm.

Policia ka bërë me dije se rasti është duke u hetuar.

Leave a Reply