Kosovarja me nofkën “dreqi i vogël” refuzon t’i quajë vjehërrit nënë dhe babë, “vërshohet” me komente

0
183

Një e re që jeton në Gjermani së fundmi ka marrë shumë komente në një video që ka shpërndarë në Tik-tok.

Ajo thotë se  në të ardhmen refuzon t’i thërrasë vjehërrinë nënë e baba.

Sipas saj, vendin e nënës dhe babait nuk e zë askush dhe kjo është arsyeja pse ajo nuk dëshiron që ta bëjë këtë.

Videoja e saj është komentuar shumë në rrjetet sociale, dhe shumica kanë qenë kritika duke cilësuar këtë si mosrespekt.

Ajo ka folur për ATV duke dhënë arsyet e veta rreth kësaj çështje.

Leave a Reply