Don Xhoni pritet ta “djegë” lojën me këngën e fundit, bëhet virale pjesa e shkëputur e publikuar nga ai

0
269

Don Xhoni është njëri ndër reperët që ka prekur pothuajse të gjitha sukseset e mundshme.

Reperi nga Drenica, kujdeset që të sjellë hite të jashtëzakonshme për të gjithë ata që pëlqejnë muzikën e tij, shkruan lajmi.net.

Së fundi ai ka paralajmëruar projektin e tij të ri.

“Katile” titullohet kënga e cila pritet të publikohet shumë shpejt.

Reperi ka publikuar një pjesë nga kënga e tij në ‘Instagram’ dhe ‘Tiktok’ dhe duket se do të jetë një “flakë” e vërtetë.

Kjo pjesë për pak orë është bërë virale në ‘Tiktok’.

Leave a Reply