Pas deklaratës së bujshme të Fifit, Adisi poston foto me të: Me ty veç shpirti flet

0
201

Fifi ka disa muaj prej kur është duke shijuar lidhjen e saj me Adisin.

Ajo shpesh e shpreh dashurinë e saj për të përmes dedikimeve të ëmbla, shkruan lajmi.net.

Por një postim i saj i fundit mori përmasa të shumta dhe u komentua shumë.

Kjo pasi ajo kishte bërë një deklaratë të pazakontë.

“Përtej dashnisë! S’jemi te parët ne jetët tona , po një gjë e di – ty ka met dediku veten . M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty , po një gjë e di – për ty do jetoj . Të gjeta çmenduria ime ,dashnia që e kërkova për vite me rradhë . Të dua.”, kishte shkruar ajo.

Kjo deklaratë u kritikua shumë dhe u tha se po jepet shembull i keq për vajzat që duhet të ruajnë veten e tyre për vetëm një person.

Pas kësaj, është Adisi që ka postuar një foto të ëmbël dhe bëri dedikimin për të.

”Me ty veç shpirti flet” shkruan ai krahas fotos që mori pëlqime të shumta.

Leave a Reply