Kejvina dhe Arta të mahnitshme në vallëzimet me bikini

0
40

Kejvina Kthella ka festuar ditëlindjen e 26-të, ndërsa me këtë rast ka organizuar një festë me miqtë e saj.

Në festën e modeles nga Shqipëria ka qenë e pranishme edhe aktorja nga Kosova, Arta Elezaj.

Dy bukuroshet kanë mahnitur me imazhet që i kanë shpërndarë për fansat e tyre në rrjetet sociale.

Ndërsa në InstaStory nuk kanë munguar edhe videot që nuk e lënë askënd indiferent.

Edhe Arta edhe Kejvina shfaqen duke vallëzuar, teksa janë të veshura me bikini. /Telegrafi/

Leave a Reply