Getinjo publikon këngën e re, ‘P9’

0
50

Getinjo ka publikuar projektin e tij të ri muzikor.

Kënga e punuar nga DJ Moneyquhet ‘P9’ dhe është e shoqëruar me videoklip.

Më poshtë mund ta shihni dhe dëgjoni të plotë./Prive.al

Leave a Reply