Don Xhoni feston ditëlindjen, reperi falenderon për urimet vetëm pas 15 minutash! Sa vjeç mbush këngëtari?

0
30

Xhonatan Isufi apo i njohur si Don Xhoni, reperi kosovar  mori famë pas “freestyle-t” në emisionin e Meriton Mjekiqit, duke i hapur vetes kështu një vend në industrinë e muzikës.

bredhi

Përmes një postimi në instagramin e tij ai falenderoi ata që e kishin uruar dhe pse kishin kaluar shumë pak minuta nga ora 00.00.

“Faleminderit për urimet edhe pse kanë kalu vetëm 15 minuta. Inshallah don Zoti vec shneten e kam e bashk me krejt juve shkojm nalt e ma nalt.Urime Don Xhoni 21 vite o bir”, shkroi ai.

Leave a Reply