“Ça me bo” kënga e re nga Genta Ismajli

0
115

Para disa ditëve këngëtarja e njohur Genta Ismaili lajmëroi se po sjell një këngë të re duke publikuar disa foto nga klipi.

Sot këngëtarja ka hedhur në Instagram një video disa sekondëshe duke bërë të ditur se kënga po vije në bashkëpunim me këngëtarin nga Shqipëria, Marselin.

Kënga mban titullin  me titull “Ça me bo” dhe do të dal në kanalin youtube nesër.

View this post on Instagram

Ça me bo ft. Marseli (29.08.2020)

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Leave a Reply