Polonia e nis me fitore, mund Uellsin

0
244

Polonia e ka nisur me fitore aventurën e re në Ligën e Kombeve.

Polakët sonte mundën Uellsin, me rezultat 2-1, në kuadër të Grupit 4 në Ligën e Kombeve.

Kaminski (72’) dhe Swiderski (85’), shënuan nga një gol për fitoren e Polonisë, derisa golin e vetëm për skuadrën mike e realizoi Williams (52’). /RTK

Leave a Reply