Pas sulmeve ndaj Kiarës, Ron Koka paralajmëron ”furtunë”

0
384

Në spektaklin e kaluar të BBVIP Albania, Kiara Tito si lidere e shtëpisë ka marrë një avantazh, ku ka parë disa prej titujve të portaleve.

Mes tyre ishte edhe një artikull për punonjësin e administratës shtetërore Ron Koka, ku shkruhej se ai kishte vendosur ‘pikat mbi I’.

Kjo erdhi pasi është përfolur për një lidhje mes Kiarës dhe Ron Kokës, gjë të cilën vetë ai e ka mohuar kohë më parë.

Por së fundmi, postimi i Ronit ka konfuzuar, pasi ai ka bërë një status ku shkruan; “Plaka ishalla vini butë se me ardh me fortunal, ja hoqët pikat i”.

image 77

Leave a Reply