Olta Gixhari s’ka dijeni për Prekazin dhe familjen Jashari: Pyetja skandaloze e saj

0
190

Banorët e “Big Brother Vip Albania” kanë marrë sonte disa nga komentet që fansat iu dërguan, raporton GazetaBlic.

Në mesin e tyre ishte edhe një përshëndetje që erdhi nga vendi historik Prekazi, për Luiz Ejllin.

Në momentin që Luizi përshëndet Prekazin, Olta i kthehet: “Çka është Prekazi?”.

Teksa Nita thotë se Luizi mori komentin më të mirë dhe përshëndetjen më të bukur, i kthen përgjigje edhe Oltës duke ia bërë me dije se Prekazi është vendi historik i Kosovës.

Leave a Reply