Nuk fshihen më, Dafina Zeqiri dhe partneri i saj në momente romantike

0
231

Dafina Zeqiri është mjaft e komentuar për anën profesionale, por këngëtarja nuk i shpëton aspak edhe asaj private.

Lidhja e saj me Dj Geek e më pas ndarja nga ai u stërkomentua, shkruan lajmi.net.

Tashmë ajo po komentohet edhe për lidhjen me biznesmenin, Kreshnik Gjergji.

Pas shumë javësh ajo po shijon lidhjen e qetë krahë tij.

Mbrëmjen e kaluar ata kanë festuar me njëri-tjetrin, e gjithashtu edhe me bashkëpunëtorët e këngëtares.

Ky festim vjen pas lajmeve se në ekipin e saj ka keqpërdorime të parave./Lajmi.net/

Leave a Reply