Impakti i Dafina Zeqirit, përmes dy këngëve “shpëton” jetë

0
146

Jo rrallë herë këngëtarja Dafina Zeqiri ndan copëza private me ndjekësit në mediat sociale.

Së fundmi, ajo ka ndarë një mesazh që duket ta ketë marrë nga një ndjekës – ky i fundit (identitet i pazbuluar) duke folur për dy prej këngëve të artistes, e falënderoi Dafinën për impaktin pozitiv përmes muzikës.

“Një artiste e vërtetë, personalisht, faleminderit për këto këngë të mrekullueshme. Kënga ‘Duro’ dhe kjo më ka bë m’i ringjall shpresat dhe me vazhdu jetën”, ka shkruar pos tjerash ndjekësi.

Leave a Reply