Ndërpritet ndeshja mes Trepçës dhe Bashkimit – Momenti ku tifozët e Trepçës sulmojnë lojtarët e KB Bashkimit

0
193

Është ndërpre ndeshja mes KB Bashkimi dhe KB Trepça, në çerekun e dytë e cila ishte duke u zhvilluar në sallën e sporteve “13 Qershori” në Suharekë.

Deri tek ky moment erdhi pasi njëri lojtar nga radhët e klubit Trepça, Mikaile Tmusic hodhi karrigen për dyshemeje, pas një momenti nervozizmi dhe kjo solli reagimin e tifozëve në tribuna.

Me të shkuar në zhveshtore lojtarët e KB Bashkimit u sulmuan nga një grup i tifozë të cilit kishin ardhut për ta mbështetur klubin Trepça.

Leave a Reply