“Më pëlqen Donaldi”, banorja e re shpreh pëlqim direkt për ish të dashurin e Bora Zemanit

0
291

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’. Natën e parë u prezantuan 14 banorë, numër ky që mund të rritet apo zvogëlohet nga eliminimet apo hyrjet nga java në javë. Banori i vetëm që është larguar deri më tani nga shtëpia është Elhaid Cufi, pasi Ardit Cuni kishte një biletë kthyese në kutin e tij natën kur u largua nga shtëpia.

Teksa mbrëmë në shtëpi hyrën tri banore të reja, Sarah Berisha ishte prej tyre e cila në videon prezantuese kishte thënë se kishte pëlqim për Donaldin.

Kujtojmë se para disa ditësh, Donaldi u takua pas tetë muajsh me ish të dashurën e tij, Bora Zemanin, ku shkëmbyen edhe puthje.

Përveç, Sarës në shtëpi kanë hyrë edhe Beatrix Ramosaj dhe Einxhel Shkira.

Leave a Reply