Ledri Vula merr urimin më të bukur nga e bija, Poem Blu i këndon për ditëlindje

0
606

Ledri Vula feston sot ditëlindjen. Reperi mbush 36 vjeç, ku nuk munguan urimet e shumta nga miqtë, fansat dhe familjarët. Partnerja e tij, Sara Hoxha e ka uruar me disa fotografi të papublikuara më parë, krahas së cilave ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen shoku im më i mirë”.

Megjithatë, reperi e ka marrë urimin më të bukur nga e bija e vogël, Poem Blu. Në një video të postuar në Instagram, vajza e reperit shfaqet duke i kënduar “Happy birthday to you” babi Ledrit, i cili këtë moment special e ka ndarë me të gjithë ndjekësit.

Leave a Reply