Jetëgjatësia e Oltes dhe Kiares paska qenë e ‘vulosur’, dyshja nxjerrin sekretin e kontratave

0
159

Dy e nga dy, banorët e “Big Brother Vip” po zhvillojnë lojën “siameze”. Olta ndodhet në një bluzë me Luizin, ndërsa Kiara me Dean.

Së fundmi katërshja janë ulur së bashku në oborr, ku një bisedë me zë të ulët midis vajzave ka tërhequr shumë vëmendje.

Nga ajo çfarë bisedojnë, Olta dhe Kiara lënë të kuptojmë që javën e ardhshme atyre iu përfundon kontrata. Pra me fjalë të tjera, akoma pa hyrë, me produksionin kanë planifikuar edhe ditën kur do të lënë shtëpinë e “BBV”.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Javën tjetër më tha

Olta: Çfarë të tha?

Kiara: Për të ikur

Olta: Kaq e kishim kontratën. Ka mbaruar kontrata

Nga ana tjetër Luizi që ndodhej aty pranë, thjesht ka qëndruar me kokën poshtë, pasi nuk ndjehet mirë.

Në këtë gjendje të tij ajo që i ka qëndruar pranë në fakt, ka qenë Olta e cilësuar si kundërshtarja e tij, ndërsa Kiara e dashura e tij, as që është shqetësuar fare.

Leave a Reply