“Je n’mes meje e Fifit, unë kam deklaru se me asnjërën nuk lidhna”, Graniti ia thotë në sy Semit

0
279

Situata në “Big Brother VIP” është tensionuar mbrëmjen e së dielës, shkruan Express Rozë

Kësaj radhe ishte një pjatë me fruta që përgatiti Graniti, që çoi deri në debate të ashpra ndërmjet banorëve.

Derisa ai po e përgatiste, Sheila po i thoshte se po e bën me dashuri për Semin. Pas kësaj, Graniti vendosi që pjatën me fruta të ia dërgojë Fifit.

“E kam një ide të mirë, po ia çoj Fifit”, tha Graniti.

Pas kësaj reaguan Sheila dhe Semi, duke u habitur me Granitin dhe duke e quajtur të paedukatë.

Gjithë kjo situatë nuk përfundoi aty.

Banorët e diskutuan gjestin e Granitit me frutat, derisa ai tha se Sheila e provokoi kur tha se “po e bën me dashni për Semin”.

“Unë kesh tu e bo me zemër dhe dashni, por në momentin kur ndërhyri kjo fraerica (Sheila), po e bën për Semin me dashni, këso lojna…”, tha Graniti.

“Ti po e bëje për mua, mua më ofendove sepse unë ta kërkova”, tha Semi.

Debati në mes Semit dhe Granitit për pjatën vazhdoi ende, derisa u përmend edhe historia e tij me Fifin.

“Nuk ishte aq serioze…”, tha Semi.

“Tingëllon Semi, tingëllon se je e përfshime në mesin teme dhe Fifit, ti e di shumë mirë, duket qashtu atje jashtë…”, tha Graniti.

“Po ju e keni sqaru muhabetin, a jeni motër e vëlla”, i tha Semi Granitit.

Graniti më pas i tha Semit që është deklaruar se nuk do të lidhet as me të e as me Fifin.

“Unë jom deklaru qetu që me asnjonen nuk lidhna…”, tha Graniti.

Leave a Reply