Janë pjesë e Big Brother VIP, por kryejnë namaz brenda shtëpisë së famshme

0
285

Ajo çka po ndodh brenda shtëpisë më të famshme shqiptare, Big Brother VIP Albania, vazhdimisht po përbën lajm nëpër mediat rozë.

Së fundmi mediave nuk iu ka ikur një moment nga përditshmëria e banorëve VIP të kësaj shtëpie.

Aty, dy konkurrentë shihen duke kryer rite fetare, përkatësisht duke u falur.

Bëhet fjalë për Sabianin dhe konkurrentin nga Kosova, Elhaid Cufin. Aty dy me sa duket janë praktikues të fesë islame.

‘BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht ne platformen IPKO, ne dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagese shtese, te numeruara 31 dhe 32 ne listen e kanaleve, si dhe permbledhjen javore ne kanalin TOP Channel’.

Leave a Reply