Dy këngëtarët e njohur kosovar sot në “Për’puthen”

0
263

Sonte është puntata e radhës e “Për’puthen Prime”. Pritet që të jetë një natë me shumë surpriza, debate, ballafaqime dhe akuza.

Në këtë mbrëmje do të diskutohet edhe “skandali” i javës mes Alvisës dhe Bashkimit.

Alvisa tha në emision që e kanë shantazhuar dhe kërcënuar ta lërë emisionin.

Për të diskutuar këtë temë dhe tema tjera sonte në Prime janë të ftuar si opinionistë dhe dy personazhe shumë të famshme të shoëbiz’it.

Bëhet fjalë për Mihrije Brahën dhe Naim Abazin, dy këngëtarët e njohur kosovar.

Leave a Reply