Donaldi puth Bora Zamanin live në ekran

0
410

Moderatorja Bora Zamani ka hyrë sonte në shtëpi të Big Brother për ta takuar paksa mikën e saj

Por, ajo ka ndarë disa momente të bukura romantike me ish të dashurin e saj Donaldin.

Ajo gjatë kësaj kohe ka folur për atë se si Donalldi është i fortë dhe se si ai do ia dal në këtë sfidë.

Gjatë kësaj përiudhe ai e ka puthur live Borën. /GazetaExpress/

Leave a Reply