Donaldi i Big Brother VIP i habit të gjithë, lahet në pishinë me shoqen e ngushtë të Borës

0
391

Këngëtarja e njohur Semi Jaupaj, njëkohësisht dhe shoqja e ngushtë e moderatores Bora Zemani, është një ndër banoret e Big Brother VIP. Në rrjet është komentuar shumë raporti i saj i ngushtë me ish-in e Borës, Donaldin, i cili është një tjetër banor.

Dyshja shihen pothuajse gjithë kohës bashkë. Kjo ka habitur jo pak publikun, pasi pas ndarjes së Borës, të gjithë po prisnin që Semi të mbante distancë nga Donaldi.

Së fundmi, ajo dhe aktori i humorit janë larë në pishinë pa banorët e tjerë dhe në kohë me shi.

Donaldi i Big Brother VIP i habit të gjithë, lahet në

Leave a Reply