Donaldi e PRANON: Beatrix më pëlqen shumë!

0
247

Aktori Donald Veshaj i ka pranuar Einxhel Shkirës se ka pëlqim ndaj Beatrix Ramosaj. Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e Big Brother VIP se ka pëlqim të madh ndaj saj.

Einxhel: Para se të hynim ne kemi dëgjuar një tjetër gjë, ajo mund të ndihet në siklet nga këto muhabete

Donald: E di. Gjërat e mia i kan sqaruar me të gjithë, mua ajo goca më pëlqen, më pëlqen shumë dhe unë dua ta shijoj shumë këtë gjë, nuk dua që ta vë në siklet.

Leave a Reply